Řečnický klub Školy rétoriky

Jak řekl Cicero: „Praxe je nejlepší učitelka“. Nejinak je tomu u rétoriky. Aby se člověk posouval ve svém umění, je třeba trénovat a udržovat se v kondici. Proto je tu řečnický klub.

Do klubu může přijít kdokoli, kdo má zájem se zdokonalovat ve svém řečnickém umění. Je to místo, kde si můžete vyzkoušet krátký veřejný projev. Hned obdržíte zpětnou vazbu a dozvíte se, co vám jde a co zlepšit. Projev před neznámými kolegy vám pomůže při práci s trémou. Avšak s vědomím toho, že všichni jsou v klubu proto, aby trénovali a učili se ze svých chyb, získáváte odvahu zkoušet a postupně si budujete a upevňujete své sebevědomí při projevu na veřejnosti.

Klub není a priori klubem debatním. Důraz je kladen na výstupy jednotlivých zúčastněných. Dle počtu účastníků má každý možnost promluvit 1 – 2 krát za večer na dané (improvizované) nebo vlastní (připravené) téma.

Klub se koná každý poslední čtvrtek v měsíci (krom letních měsíců) od 18.30 do 20:30 v salóncích pražských kaváren v centru Prahy. Klub vedou zkušení a nadšení absolventi kurzů rétoriky Školy rétoriky Pavel Bambásek a Robert Lhota.

 

Budeme velmi rádi, když přijdete. Zaregistrujte se, těšíme se na vás!

Registrace do Řečnického klubu Školy rétoriky

Registraci máme zařízenu přes přátelský portál Naucmese.cz. Nejbližší termíny řečnického klubu najdete tam a můžete se rovnou registrovat.

Registrace do Řečnického klubu Školy rétoriky přes portál Naucmese.cz:
https://www.naucmese.cz/kurz/prvni-recnicky-klub-v-praze

 

Kontakt: recnickyklub@seznam.cz
Facebook: facebook.com/RecnickyKlub/

Daruj kurz

Více informací

Kniha

získejte informace o knize Umění řeči

Více informací