Veřejná hodina rétoriky pro pokročilé

Kapacita kurzu:

20 studentů volno

Veřejná hodina rétoriky pro pokročilé  je poslední lekcí 8-týdenního kurzu rétoriky. Čekají vás projevy rétorů na různá témata.

Přijďte se zapojit, přijďte se zúčastnit. Těšíme se na vás.

 

Na veřejnou hodinu se není třeba předem hlásit, ani registrovat.

           

Galerie

Začátek kurzu: 17. 12. 2018
Konec kurzu: 17. 12. 2018
Den konání lekcí: Pondělí
Čas konání lekcí: 20.00 - 21.00
Počet lekcí / hodin: 1/1
Kapacita kurzu: 0 - 20 studentů volno
Místo konání: Zlatnická 8, Praha 1
Cena: zdarma

Lektor kurzu

Bc. Renata Bulvová

Školu rétoriky jsem založila v roce 2005 s přesvědčením, že každý máme dar řeči, ale jde o to, jak s ním zacházíme. Především v oblasti psychosomatiky mluveného projevu existuje řada bloků a stereotypů, které nám brání efektivně prezentovat a vést zdravou debatu. Určit správnou „diagnózu“ není leckdy jednoduché, ale ještě jsem se nesetkala s člověkem, který by se po určitém tréninku nenaučil správnou techniku „jak na sebe“ a nezačal (jak o sobě napsal jeden z absolventů) používat svůj vlastní „ohromný potenciál, ukrytý a mnohdy jakoby zakletý v léta fixovaných a zbytnělých formách řeči“. Učí na Praze 1 v pondělí  a ve středu. Ve středu vždy kurzy rétorika I.

Absolvovala jsem DAMU katedru herectví, autorské tvorby a pedagogiky u prof. Ivana Vyskočila. Zajímám se také o poezii, píši básně a organizuji literární setkání. Mimo jiné jsem jednou ze zakladatelek českých Dnů poezie a také jsem stála u zrodu projektu Poezie pro cestující.

 

Reference

Daruj kurz

Více informací

Kniha

získejte informace o knize Zářečí – Řeči – Za řečí

Více informací