Veřejná hodina kurzu herectví

Kapacita kurzu:

15 studentů volno

Veřejná hodina je poslední lekcí 8-týdenního kurzu u lektora Tomáše Pospíšila Herectví (akt jednání, improvizace). Na veřejnou hodinu se není třeba předem hlásit, ani registrovat. Sebou platný PCR, tečku, roušku etc.

Všechny zájemce tímto srdečně zveme!

Začátek kurzu: 30. 11. 2021
Konec kurzu: 30. 11. 2021
Den konání lekcí: Úterý
Čas konání lekcí: 18.00 - 20.00
Počet lekcí / hodin: 1/2
Kapacita kurzu: 0 - 15 studentů volno
Místo konání: Studio Citadela, Klimentská 16, Praha 1
Cena: zdarma

Lektor kurzu

BcA. Tomáš Pospíšil

Absolvoval jsem DAMU, katedru autorské tvorby a pedagogiky - herectví u prof. Ivana Vyskočila a Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor hudebně - dramatické umění, pod vedením Jaroslava Duška.Spolupracoval jsem s tvůrci jako je Petr Nikl, Bratři Cabani, Matěj a Petr Formanovi, Feng-Yün Song, Pjér la Šé'z a další. Při mé herecké práci a tvorbě byli mými kolegy Jiří Macháček, Simona Babčáková, Ester Kočičková, Ivana Uhlířová, Petr a Pavel Baťkovi a další. Odehrál jsem v divadlech stovky improvizovaných představení, ztvárnil desítky rolí. Hrál jsem ve filmu, televizi, v seriálech a reklamách, ale také na zámcích i ulicích. Jsem spolutvůrcem několika divadelních a básnických projektů a též jsem spolupracoval s několika zahraničními i českými choreografy současného tance. Učil jsem v soukromé škole dramatickou výchovu a vedu lekce herectví.

 

Mám rád v tvorbě vášeň, pravdivost, originalitu a lidskost. Divadlo vnímám jako prostor, ve kterém se člověk setkává se svou nejbytostnější částí.

Reference

Daruj kurz

Více informací

Kniha

získejte informace o knize Umění řeči

Více informací