Dialogické jednání II.

Kapacita kurzu:

10 studentů volno
Přihlásit se na kurz za 4 280 Kč s DPH

Kurz navazuje na Dialogické jednání I a je určen pro jeho absolventy.

Proč k nám lidé začali chodit na kurz Dialogické jednání II

„Dialogické jednání I. mi velmi pomohlo ve vnímání těla při mluveném projevu. Rád bych v tom pokračoval.“
„Díky dialogickému jednání I. jsem odbourala velkou část trémy. Nyní v tom chci pokračovat.“
„U paní Bulvové jsem absolvoval téměř všechny kurzy a musím říct, že Dialogické jednání bylo nejtěžší a nejvíc mi dalo pro sebevědomí při vystupování před lidmi. Proto se chci dále rozvíjet.“

Co se naučíme

  • Prohloubíme získané dovednosti z Dialogického jednání I.
  • Budeme nabývat kondice a celkové důvěry ve vlastní potenciál.

Průběh lekcí

Každá lekce zahrnuje krátkou rozcvičku na koncentraci. Účastníci sedí na jedné straně místnosti, druhá strana slouží ke zkoušení. Před ostatní vstupuje vždy jeden účastník, který nemá k dispozici žádné téma ani rekvizitu. Zpočátku mu působí rozpaky jednat sám se sebou, ale přes počáteční tápání a časté opakování se dostává k tomu, že jedná způsobem, který je pro něj stále poutavější.  Během tréninku se vystřídají všichni minimálně dvakrát.

Začátek kurzu: 23. 9. 2019
Konec kurzu: 16. 12. 2019
Den konání lekcí: Pondělí
Čas konání lekcí: 17.30 - 18.50
Počet lekcí / hodin: 12/18
Kapacita kurzu: 5 - 10 studentů volno
Místo konání: Zlatnická 8, Praha 1
Cena: 4 280 Kč s DPH

Lektor kurzu

Bc. Renata Bulvová

Školu rétoriky jsem založila v roce 2005 s přesvědčením, že každý máme dar řeči, ale jde o to, jak s ním zacházíme. Především v oblasti psychosomatiky mluveného projevu existuje řada bloků a stereotypů, které nám brání efektivně prezentovat a vést zdravou debatu. Určit správnou „diagnózu“ není leckdy jednoduché, ale ještě jsem se nesetkala s člověkem, který by se po určitém tréninku nenaučil správnou techniku „jak na sebe“ a nezačal (jak o sobě napsal jeden z absolventů) používat svůj vlastní „ohromný potenciál, ukrytý a mnohdy jakoby zakletý v léta fixovaných a zbytnělých formách řeči“. Učí na Praze 1 v pondělí  a ve středu. Ve středu vždy kurzy rétorika I.

Absolvovala jsem DAMU katedru herectví, autorské tvorby a pedagogiky u prof. Ivana Vyskočila. Zajímám se také o poezii, píši básně a organizuji literární setkání. Mimo jiné jsem jednou ze zakladatelek českých Dnů poezie a také jsem stála u zrodu projektu Poezie pro cestující.

 

Reference

Daruj kurz

Více informací

Kniha

získejte informace o knize Zářečí – Řeči – Za řečí

Více informací